ÖVRIGT / Mattor / Kelim 7292332
nr 729 2332
Kelim
2 st, semiantika, Anatol + Afghan, 117x204 resp 140x250
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 5 december 2011
kl 19:22:27
500 kr
400 kr
750 kr
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr